Program 2012

Úterý 28. srpna 2012

Hlavní scéna Ovocný trh

Účinkují :

15,00-15,35 hod Logdansarna Folk Dance Group, Švédsko/Sweden

15,35-16,10 hod Ulan Muqir Art Troupe of Morin Dawa Daur Autonomous Banner, Čína/China

16,10-16,45 hod Tseruli 1, Gruzie/Georgia

16,45-17,20 hod Grupo Folclórico Zabelê, Brazílie/Brasil

17,20-17,55 hod Hann Shin Folk Dance Ensemble, Tchajwan

17,55-18,30 hod Zvontsy, Ruská federace/Russian Federation

18,30-19,05 hod Slavnostní zahájení festivalu/Opening ceremony of the festival

19,05-19,40 hod Akirata Cultural Folk Dance Group, Cookovy ostrovy/Cook Islands

19,40-20,15 hod Whakaari Rotorua Cultural Group, Nový Zéland/New Zealand

20,15-20,50 hod Cultural Group of the State University of Jakarta, Indonésie/Indonesia

20,50-21,25 hod Korean Tungso Association, Korejská republika/Republic of Korea

Středa 29. srpna 2012

Staroměstské náměstí

Představení souborů Tchajwan, Gruzie, Brazílie, Cookovy ostrovy, Nový Zéland, Indonésie, Rusko, Korejská republika, Itálie, Finsko, Turecko, Srbsko.

Slavnostní průvod. Trasa: Staroměstské nám. – Celená ul. – Příkopy – Václavské nám. – Můstek

Hlavní scéna Ovocný trh

Účinkují :

15,00-15,35 hod Gruppo folk San Nicola di Sassari, Itálie/Italy

15,35-16,10 hod Zvontsy, Ruská federace/Russian Federation

16,10-16,45 hod. Cultural Group of the State University of Jakarta, Indonésie/Indonesia

16,45-17,20 hod Korean Tungso Association, Korejská republika/Republic of Korea

17,20-17,55 hod Hann Shin Folk Dance Ensemble, Tchajwan

17,55-18,30 hod Akirata Cultural Folk Dance Group, Cookovy ostrovy/Cook Islands

18,30-19,05 hod Whakaari Rotorua Cultural Group, Nový Zéland/New Zealand

19,05-19,40 hod Tseruli 1, Gruzie/Georgia

20,15-20,50 hod Folklorní soubor Šarvanci, Česká republika/Czech Republic

20,50-21,20 hod Folk Dance Group San Gabriele, Sardinie/Sardinia Italy

21,20-21,50 hod Grupo Folclórico Zabelê, Brazílie/Brasil

Čtvrtek 30. srpna 2012

Hlavní scéna Ovocný trh

Účinkují :

15,35-16,10 hod Zvontsy, Ruská federace/Russian Federation

16,10-17,00 hod Folklorní soubor Betty, Česká republika/Czech Republic

17,00-17,50 hod Gruppo Folk Valdemone, Itálie/Italy

17,50-18,25 hod Akirata Cultural Folk Dance Group, Cookovy ostrovy/Cook Islands

18,25-19,00 hod Cultural Group of the State University of Jakarta, Indonésie/Indonesia

19,00-19,35 hod Dětský folklorní soubor Fialka, Slovenská republika/Slovak Republic

19,35-20,10 hod Korean Tungso Association, Korejská republika/Republic of Korea

20,10-20,45 hod Grupo Folclórico Zabelê, Brazílie/Brasil

20,45-21,00 hod Hudebně-taneční skupina Boris Barreto Peru

21,00-21,35 hod Whakaari Rotorua Cultural Group, Nový Zéland/New Zealand

Pátek 31. srpna 2012

Hlavní scéna Ovocný trh – Gran Premio Internazionale Del Folklore 2012/Velká cena folkloru 2012

Účinkují :

15,35-16,00 hod Angela, Itálie/Italy

16,00-16,25 hod EAC Larnaca Employees Dance Club, Kypr/Cyprus

16,25-16,50 hod Korean Tungso Association, Korejská republika/Republic of Korea

16,50-17,15 hod Sounding Windrose, Německo/Germany

17,15-17,40 hod Soleke, Estonsko/Estonia

17,40-18,05 hod Dancing Group Ano Lehonia, Řecko/Greece

18,05-18,30 hod YURKTUR Ankara Bölge Müdürlügü Halk Danslari Topluluğu, Turecko/Turkey

18,30-19,00 hod Dětský folklorní soubor Vrbina, Česká republika/Czech Republic

19,00-19,30 hod Akirata Cultural Folk Dance Group, Cookovy ostrovy/Cook Islands

19,30-20,00 hod Whakaari Rotorua Cultural Group, Nový Zéland/New Zealand

20,00-20,30 hod Folklorní soubor Špindleráček, Česká republika/Czech Republic

20,30-21,00 hod Dětský folklorní soubor Vonička, Česká republika/Czech Republic

21,00-21,25 hod Cultural Group of the State University of Jakarta, Indonésie/Indonesia

21,25-21,50 hod Grupo Folclórico Zabelê, Brazílie/Brasil

Sobota 1. září 2012

Hlavní scéna Ovocný trh – Gran Premio Internazionale Del Folklore 2012/Velká cena folkloru 2012

Účinkují:

15,00-15,25 hod Francesco Bande, Itálie/Italy

15,25-15,50 hod Grupo de Folclore da Casa do Povo do Caniçal, Portugalsko/Portugal

15,50-16,15 hod Lakkomata Cultural Association of Ioannina, Řecko/Greece

16,15-16,40 hod EAC Larnaca Employees Dance Club, Kypr/Cyprus

16,40-17,05 hod Association of Folk Dance Groups from Eastern Makedonia, Řecko/Greece

17,05-17,30 hod YURTKUR Ankara Bölge Müdürlügü Halk Danslari Topluluğu,Turecko/Turkey

17,30-18,05 hod Akirata Cultural Folk Dance Group, Cookovy ostrovy/Cook Islands

18,05-18,40 hod Cultural Group of the State University of Jakarta, Indonésie/Indonesia

18,40-19,15 hod Slavnostní ukončení festivalu/Closing ceremony

19,15-19,50 hod Grupo Folclórico Zabelê, Brazílie/Brasil

19,50-20,25 hod Whakaari Rotorua Cultural Group, Nový Zéland/New Zealand

20,25-21,00 hod Korean Tungso Association, Korejská republika/Republic of Korea

21,00-21,45 hod Folklorní soubor Rosénka, Česká republika/Czech Republic

Neděle 2. září 2012

Gran Premio Internazionale Del Folklore 2012/Velká cena folkloru 2012

Hradčanské náměstí

Představení souborů Portugalsko, Turecko, Estonsko, Německo, Kypr, Řecko, Itálie

Slavnostní průvod. Trasa: Hradčanské nám., Nerudova, Malostranské nám.

Změna programu vyhrazena/ Program subject to change.